MENADŽMENT KAP-a

 

 

Ime Prezime                      Pozicija                              e-mail


 

Ekrem Hajdari

Upravni Direktor

ekrem.hajdari@pak-ks.org 

 

Valbona Dibra

Zamenik Upravnog Direktora - prodaje

valbona.dibra@pak-ks.org

Avni Jashari

Zamenik Upravnog Direktora - likvidacije

avni.jashari@pak-ks.org

 
 

 

Odeljenja:

 

Odeljenje za finansije i budžet

Adem Selishta                                  VD-Direktor       adem.selishta@pak-ks.org

 

Odeljenje Administracije

Dardan Krasniqi                                 Direktor             dardan.krasniqi@pak-ks.org

 

Odeljenje za nabavku

Marjan Perlaska                                Direktor             marjan.perlaska@pak-ks.org

 

Odeljenje za likvidaciju

Muharrem Arifi                                  Direktor             muharrem.arifi@pak-ks.org

 

Odeljenje za regionalnu koordinaciju

Petrit Ibraj                                       Direktor              petrit.ibraj@pak-ks.org

 

Odeljenje za prodaju

Ramë Zagragjaj                                Direktor             rame.zagragjaj@pak-ks.org


Pravno Odeljenje

Shefik Kurteshi                                VD- Direktor       shefik.kurteshi@pak-ks.org  

 

Unutrasnja Revizija

Ujkan Bajra                                      Direktor             ujkan.bajra@pak-ks.org

 

* Redosled imena direktora se sastoji po redu slovima alfabeta.